Наша головна мета - це ваша радість від покупок у нашому магазині.

Якщо з будь-яких причин ви не задоволені покупкою, ми готові забезпечити обмін товару на іншу позицію або повернути вам кошти.

Важливо зауважити, що на всі товари, що придбані у нас, поширюються норми Закону України "Про захист прав споживачів", що набув чинності 13 січня 2006 року.

Згідно із статтею 9 цього Закону, ви маєте можливість обміняти або повернути товар відповідної якості (без дефектів) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, якщо виконані такі умови:

  1. Товар не був використаний і не має ознак використання, таких як подряпини, сколи, потертості, сліди розтину, та відсутність слідів рідини на виробі або його упаковці.

  2. Товарний вигляд збережено, включаючи всі ярлики, наклейки та інші приналежності, і товар повністю укомплектований та запакований, як у момент першої покупки.

Також, якщо товар був пошкоджений під час доставки, ми готові замінити його на такий самий товар, якщо він є у наявності, або на аналогічну позицію за вашим бажанням. Ви можете звертатися до нас із заявою про пошкодження, і ми зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені своєю покупкою.

Ми завжди готові підтримати вас і зробити все можливе, щоб ви були задоволені своєю покупкою.