Дозвольте розповісти вам захопливу історію бренду UZSKLO, яку створили майстер Володько та натхненниця Сарра. Все розпочалося влітку 2019 року, наша мрія була ясна - розв'язувати проблему сортування та перероблення вторсировини, і ми обрали скло як нашу творчу платформу. Ми віримо, що проста скляна пляшка може стати втіленням затишку та гармонії у вашому домі. Так народився UZSKLO, бренд, що відданий природі та втіленню екологічних цінностей.

Уже восени 2019 року ми розпочали наш шлях у світі скла. Починали ми зі скромного гаража під Львовом, а також ділилися творчістю у затишній квартирі в цьому чудовому місті. Але наш бажаний шлях призвів нас до Тернополя, де Володько зрозумів, що це місце, де наша творчість може справді розквітнути. Так ми переїхали, беручи з собою майстерню та надію на створення ще більшого чуда.

Кожен виріб від UZSKLO - це не просто предмет інтер'єру, це твір мистецтва, зроблений з дбайливістю та любов'ю до деталей. Ми пишаємося тим, що наша команда налічує 5 надзвичайно обдарованих майстрів, які додають свої неповторні нотки до кожного виробу. 

За 4 роки ми встигли переробити більше 10 000 пляшок та продовжуємо примножувати це число. Щорічно ми отримуємо більше 350 замовлень щодо переробки скла й пропагуємо послугу #ізтвоєїпляшки. У нас можна замовити стандартну та унікальну спечену тару для ваших свічок, а також порізку слянок/ваз для ваших закладів. Маємо оптові ціни та різні пропозиції від 50 одиниць замовлення.

Ласкаво запрошуємо вас приєднатися до нашої подорожі, де скло оживає у творчих руках та приносить радість, затишок та натхнення у ваші реалії. 

UZSKLO - це не лише бренд, це спосіб перетворити кожен день на маленьке чудо!